https://4stronyswiata.eu


Dźwirzyno noclegi ul żeglarska

NIP 8512408872
Adres Żeglarska 14
Miejscowość Dźwirzyno
Kod pocztowy 78-131
Telefon 607824444

Dźwirzyno noclegi ul żeglarska

Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji spędzonych w innym miejscu jak tylko nad morzem. Polacy mają to szczęście, że mogą do woli korzystać z uroków i zalet pięknego Morza Bałtyckiego i spędzać tam swój urlop, rozkoszując się zdrowym, orzeźwiającym powietrzem pełnym jodu. Dodatkową atrakcją przyciągającą nad polskie morze turystów jest bogaty zasób miejsc noclegowych. Oferta jednego z nich znajduje się na stronie internetowej 4stronyswiata.eu.

Proponowane pokoje znajdują się w miejscowości Dźwirzyno, są to noclegi na ul. Żeglarskiej 14. Istnieje możliwość rezerwacji pokoi w dwóch standardach, pierwszy z nich jest utrzymany w stylu kolonialnym, natomiast drugi został wykończony na modłę krajów i trendów rodem ze Skandynawii.

Miła, kameralna atmosfera, bliskość do morza i plaży, a także do większych ośrodków miejskich (do Kołobrzegu można zrobić sobie miły spacer lub wypożyczyć rowery) oraz jakość wystroju każdego pokoju to gwarancja dobrego wypoczynku dla pary, singla oraz dla całych rodzin. Zarówno pokoje, jak i apartamenty są dostępne dla swoich gości przez cały rok.

Data dodania: 2020-05-18

Opinie o firmie 4 Strony Świata


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


STUDIO22

ul. Moniuszki8

Połczyn Zdrój

WIĘCEJ

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

Averto Sp. z o. o.

ul. Śląska32a

Szczecin

WIĘCEJ