https://nawrocki.info.pl/


http://nawrocki.info.pl/ - Przewóz osób w Poznaniu

NIP 781-192-47-30
Adres Czarnkowska 7
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-419
Telefon 667-599-708

http://nawrocki.info.pl/ - Przewóz osób w Poznaniu

Wygoda podróży to bardzo ważna rzecz. Przecież niejednokrotnie spotykamy się z tragicznymi opowieściami o okropnych warunkach, gdy trudno było czuć się bezpiecznie. Firma Nawrocki to całkowite przeciwieństwo tego rodzaju opowieści - jest to sprawdzona i ceniona marka, którą doceniło wielu klientów, których interesował w Poznaniu przewóz osób. Możesz łatwo przekonać się o jej zaletach. Na stronie www znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące tej firmy, dzięki którym podjęcie decyzji o zakupie będzie bardzo proste.

Firma posiada nowoczesną, regularnie serwisowaną flotę pojazdów, które są na tyle różnorodne, że bez problemu będzie można dopasować coś indywidualnie do każdego zlecenia. Przekonaj się o tym sam - z usług tej marki skorzystało wiele zadowolonych klientów, którzy doceniają tę jakość.

Data dodania: 2017-08-30

Opinie o firmie NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Reldespo napisał:
Kompetentna kadra kierowców oraz nowoczesna i komfortowa flota pojazdów, to cechy które powodują, że klienci są zadowoleni z usługi przewozowej. Tak jak się to ma w przypadku NAWROCKI GROUP Sp. z o.o., która, według mnie, dba o każdy szczegół związany z obsługą,
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Royal Shop

ul. Kopanina54

Poznań

WIĘCEJ

AR-FIZ

ul. Przybyszewskiego44A

Poznań

WIĘCEJ

Ebordi s.c.

ul. Poznańska3

Gądki

WIĘCEJ