https://jarajto.pl/


Szklana lufka | Panda Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

NIP 6070085358
Adres Podanin 50
Miejscowość Chodzież
Kod pocztowy 64-800
Telefon +48883883259

Szklana lufka | Panda Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Lufki do palenia stanowią niezbędne akcosorium dla wielu palaczy. Bogaty wybór lufek do palenia w atrakcyjnych cenach znajdziemy w sklepie internetowym jarajto.pl, który zajmuje się dystrybucją i sprzedażą wysokiej jakości akcesoriów dla palaczy w całej Polsce. W asortymencie sklepu znajdują się produkty pochodzące od znanych i renomowanych marek, które cechuje niezawodność i solidność. 

W zależności od potrzeb i wymagań klienta może on zakupić metalowe, drewniane, akrylowe jak i ceramiczne lufki. Jedną z najpopularniejszych jest szklana lufka, która jest niezwykle prosta w użyciu i odznacza się dużą elegancją. Polecanymi modela są „Saksofon”, „Blue balls” czy lufki szklane „Wujo”, które można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie asortymentowej znajdują się również oryginalne lufki bezdymne o ciekawych kształtach.

Data dodania: 2018-01-18

Opinie o firmie TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl


Dnia 2019-03-12 12:14:55 oghese napisał:
Akcesoria dla palaczy, które można nabyć w tym sklepie, charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Jest tam w czym wybierać w zależności od naszych potrzeb i upodobań.
Ocena: 4

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Firmy w okolicy


NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Royal Shop

ul. Kopanina54

Poznań

WIĘCEJ

AR-FIZ

ul. Przybyszewskiego44A

Poznań

WIĘCEJ