https://www.risingstars.com.pl/


Nauka tańca towarzyskiego Warszawa

NIP
Adres Obozowa 60
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-122
Telefon 504-430-245

Nauka tańca towarzyskiego Warszawa

Zawsze chciałaś nauczyć się tańca towarzyskiego, ale nigdy nie było okazji? Zacznij już teraz i zapisz się na kurs tańca dla dorosłych, będziesz mieć sposobność poznania nie tylko tańców standardowych czy tych latynoskich, ale coraz popularniejszego, tak zwanego tańca użytkowego, co sprawi, że na każdej imprezie, niezależnie od jej typu i rangi, w tańcu będziesz czuła się swobodnie.

Z reguły, nauka tańca towarzyskiego odbywa się w Warszawie, a konkretnie w Hali Sportowej KOŁO – OSiR na Woli, ale dla większej rzeszy chętnych, rekomendowana szkoła proponuje swoim kursantom jeszcze inne dogodne lokalizacje. Pełną listę miejsc, w których odbywają się lekcje tańca, znajdziesz na risingstars.com.

Zasadniczo kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych, to oferta kierowana raczej do par, ale zdarza się, że do rekomendowanej szkoły tańca zgłaszają się też single. Taka lekcja tańca, gdzie kursant tańczy bezpośrednio z instruktorem, to koszt ok 120 złotych za godzinę.

Data dodania: 2017-12-20

Opinie o firmie RISING STARS Adrianna Łojszczyk


Dnia 2018-04-12 14:00:38 Kinga Kalinowska napisał:
Umiejętność tańczenia jest bardzo ważna nie tylko dla kobiet. Właściwie to szczególnie dla mężczyzn. Ja podszkoliłam się w tańcu towarzyskim w tym miejscu i polecam gorąco.
Ocena: 5

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Firmy w okolicy


Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

ul. Grzybowska87

Warszawa

WIĘCEJ

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

ul. Trakt Brzeski58

Warszawa

WIĘCEJ

Macromedica Centrum Medyczne

ul. Jurija Gagarina26

Warszawa

WIĘCEJ