http://www.mieszkania-plandex.pl/


Stęszew mieszkania na sprzedaż - Plandex

NIP
Adres Bukowska 3
Miejscowość Stęszew
Kod pocztowy 62-060
Telefon +48 618 13 54 94

Stęszew mieszkania na sprzedaż - Plandex

Warto zainwestować w lokal mieszkalny, w którym każdy może poczuć się naprawdę komfortowo. Okazuje się, że dziś jest to w pełni realne, o ile tylko ktoś przyjrzy się z uwagą rynkowym propozycjom. Te wyglądają z roku na rok coraz ciekawiej. Mieszkania na sprzedaż w Stęszewie są realną szansą na to, aby cieszyć się doskonałymi lokalami z odpowiednim metrażem. Nie brakuje w nich także nowoczesnych rozwiązań, na które wielu konsumentów zwraca obecnie uwagę.

Położenie w spokojnej okolicy, w nieco mniejszym mieście to dobra wiadomość dla tych klientów, którzy chcą być nieco dalej od wielkomiejskiego zgiełku. Firma Plandex ma dla nich szeroką ofertę, na którą składają się także lokale znajdujące się we Wrześni. Nabywcy mogą więc zastanowić się nad tym, jakie rozwiązanie i miejscowość będą dla nich najbardziej optymalne. W obu przypadkach liczyć można na korzystne ceny.

Data dodania: 2019-11-08

Opinie o firmie Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.


Dnia 2020-10-20 13:42:23 heavybird311 napisał:
Ten deweloper ma dobrą ofertę mieszkań w Stęszewie. Ja już z niej skorzystałam i myślę, że i was ona zainteresuje. Sprawdźcie sami.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Royal Shop

ul. Kopanina54

Poznań

WIĘCEJ

AR-FIZ

ul. Przybyszewskiego44A

Poznań

WIĘCEJ