https://www.implantywroclaw.com.pl


Cena implantu zęba Wrocław

NIP 8951391197
Adres Kamieńskiego 142
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 51-124
Telefon 604 609 012

Cena implantu zęba Wrocław

Utrata zęba niesie ze sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji, które nie ograniczają się jedynie do kwestii estetycznych. Niestety, braki w uzębieniu mogą wpłynąć negatywnie na cały układ gryzienia (zęby mogą zacząć się przesuwać, wysuwać, co może utrudnić przeżuwanie). Dlatego też pozostawienie pustego miejsca jest poważnym błędem.

Dzięki rozwojowi stomatologii brak zęba nie stanowi większego problemu i w wielu gabinetach dentystycznych można poddać się zabiegowi założenia implantu.

Implant zębowy jest w pełni bezpieczny dla człowieka. Co więcej, nie wyróżnia się spośród innych zębów (jego kolor jest podobny do naturalnego koloru zębów).

Cena implantu zęba we Wrocławiu w gabinecie Dental Med uzależniona jest od skali problemu i zaczyna się od około 2000 zł za implant ekonomiczny. Jeśli ubytkowi towarzyszą również inne zmiany, takie jak uszkodzenie kości, należy również do ceny doliczyć usługę regeneracji. Nie można jej pominąć, ponieważ implant musi zostać umieszczony na solidnej podstawie.

Data dodania: 2019-09-03

Opinie o firmie Dental Med


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


AB-rent

ul. Sycowska 13

Wrocław

WIĘCEJ

Football Freestyle Dawid Pajor

ul. ..

.

WIĘCEJ

Perfect Bust

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ