https://www.bagazowkawiki.com


Tania bagażówka Warszawa

NIP 527-224-56-17
Adres Pawińskiego 28
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-106
Telefon +48 537-115-518

Tania bagażówka Warszawa

Transporty na terenie Warszawy nie należą do najłatwiejszych. Zakorkowane ulice i trudności z parkowaniem, spore odległości pomiędzy dzielnicami, wysokie koszty wynajmu samochodów dostawczych – nic dziwnego, że wielu klientów pyta o tanie przewozy, ale też chce mieć pewność, że przedmiotom w trasie nie stanie się nic złego.

Rozwiązaniem, które można polecić zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym, jest tania bagażówka w Warszawie o nazwie Wiki. Działa o każdej porze dnia i nocy, nie dolicza dodatkowych kosztów za ochronę przedmiotów czy pracę w weekendy. Przejrzyste warunki finansowe zdecydowanie zachęcają do skorzystania z wyjątkowo pomocnej oferty.

Pracownicy zawsze dbają o to, żeby przewóz przedmiotów wiązał się z ich bezpieczeństwem. Przecież dla osób przeprowadzających się czy załatwiających ważne, firmowe sprawy liczy się stuprocentowa rzetelność w stresującym momencie, kiedy nie ma miejsca na wpadki. Poza transportem oferowane jest również pakowanie i rozpakowywanie bagażu. Harmonogram prac ustala się pod kątem potrzeb i możliwości klienta.

Data dodania: 2019-07-31

Opinie o firmie Taxi Bagażówka Wiki Warszawa


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

ul. Grzybowska87

Warszawa

WIĘCEJ

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

ul. Trakt Brzeski58

Warszawa

WIĘCEJ

Macromedica Centrum Medyczne

ul. Jurija Gagarina26

Warszawa

WIĘCEJ