https://funfutbol.pl/


Zajęcia dla przedszkolaków olsztyn

NIP 7393732613
Adres Murzynowskiego 20
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-684
Telefon 515295131

Zajęcia dla przedszkolaków olsztyn

Rodzice mają wiele obowiązków wobec swojego potomstwa. Jednym z obszarów, o które muszą zadbać, jest zdrowie i sprawność dzieci. Czy współcześni rodzice dobrze wywiązują się z tego zadania? Cóż, jak pokazują liczne badania, niestety nie, ponieważ forma fizyczna młodzieży i dzieci pozostawia obecnie wiele do życzenia. Trudno jednak całą winę zrzucać na rodziców, gdyż negatywną rolę odgrywa również niestety szkoła (wielogodzinne siedzenie w niewygodnej ławce), a także komputer i smartfon – urządzenia, które pochłaniają najmłodszych w znacznie większym stopniu niż aktywność fizyczna.

Jak widać, współcześni rodzice stoją przed bardzo trudnym zadaniem zadbania o sprawność dziecka. Aby móc je zrealizować, warto od najmłodszych lat zbudować w dziecku przyzwyczajanie do ruchu. Znakomitym sposobem, który na to pozwala, są sportowe zajęcia dla przedszkolaków. W Olsztynie organizuje je szkółka piłkarska funfutbol.pl, która zaprasza na treningi dzieci w wieku od 1. rok życia do 5 lat wraz z rodzicami.

Data dodania: 2019-07-16

Opinie o firmie FunFutbol


Dnia 2020-06-18 13:58:29 blueladybug885 napisał:
Uważam, że FunFutbol to dobra szkółka piłkarska. Mój synek chętnie do niej uczęszcza, a ja pękam z dumy, że chce w tak aktywny sposób spędzać czas.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy