https://e-mbj.com/


Shisha sklep online

NIP 6070064190
Adres Fabryczna 9B
Miejscowość Chodzież
Kod pocztowy 64-800
Telefon 690 004 015

Shisha sklep online

Jeżeli bliskie nam są arabskie smaczki kulturowe – z pewnością wiemy, czym jest szisza. Fajka wodna w tej wersji – to obowiązkowy element wystroju wnętrza, w którym mieszka arabista z krwi i kości.

Sziszę, podobnie jak zwykłe papierosy – pali się na ogół po posiłku. Jedna sesja z sziszą – trwa na ogół około czterdziestu minut. Dużą zaletą fajki wodnej jest to, że – nieco podobnie jak w przypadku e-papierosów – gama dostępnych odmian smakowych, jest bardzo rozbudowana.

Jeżeli rozglądamy się właśnie za towarem, jakim jest shisha, odwiedźmy sklep online, działający pod adresem: e-mbj.com. Witryna oferuje szeroki wybór fajek wodnych oraz akcesoriów, niezbędnych do ich prawidłowego działania.

Sklep e-mbj.com prowadzi szybko rozwijające się przedsiębiorstwo – PANDA. Firma PANDA jest obecna na krajowym rynku od ponad siedmiu lat.

Data dodania: 2017-11-09

Opinie o firmie MrGadget24


Dnia 2018-07-12 11:29:14 domateror napisał:
Ja sziszę odkryłem będąc na wczasach w Egipcie i po powrocie do kraju zakupiłem taką fajkę by delektować się jej smakiem. :) Przyniosłem w ten sposób trochę orientu do własnego domu.
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Royal Shop

ul. Kopanina54

Poznań

WIĘCEJ

AR-FIZ

ul. Przybyszewskiego44A

Poznań

WIĘCEJ