https://www.piestrzeniewicz.pl/


https://www.piestrzeniewicz.pl - Filip Piestrzeniewicz

NIP
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -
Telefon +48606200120

https://www.piestrzeniewicz.pl - Filip Piestrzeniewicz

Kiedy organizuje się jakieś przyjęcie integracyjne czy imprezę urodzinową, czasami z trudem przychodzi nam szukanie takich atrakcji, które można zaproponować uczestnikom, by mieć pewność, że wszyscy oni będą zadowoleni. Na szczęście są też takie, które można wybierać w ciemno, bo na pewno się spodobają. Na przykład magik w Gdańsku może przygotować pokaz, który wprawi w osłupienie wszystkie zgromadzone osoby. Z pewnością wszystkim spodoba się to, co pokaże, a cząstka magii pozostanie w każdym, kto ją ujrzy. 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Wejdź więc na stronę piestrzeniewicz.pl i zapoznaj się z informacjami, które zostały tam przygotowane. Szybko okaże się, że możesz liczyć na profesjonalny pokaz, który na długo zostanie zapamiętany. Nie czekaj więc i już teraz zarezerwuj termin, zanim ktoś Cię uprzedzi. 

Data dodania: 2019-04-10

Opinie o firmie Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz


Dnia 2019-06-05 09:55:28 homereach napisał:
Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności pana Filipa - muszę przyznać, że jego pokaz okazał się być bardzo profesjonalny. Mogę sobie tylko wyobrazić ile musiał włożyć pracy w to by prezentować taki poziom jako iluzjonista.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

ul. Calle Isla Tabarca2

Alicante

WIĘCEJ

HityDiscoPolo

ul. --

-

WIĘCEJ

TIGLED

ul.

WIĘCEJ