https://sklep.cyfrowarepublika.pl


Blackmagic converter

NIP 836-109-71-37
Adres Dickensa 15
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-382
Telefon

Blackmagic converter

Uczęszczasz do szkoły filmowej i nosisz się z zamiarem nakręcenia własnego filmu? Zapewne będzie Ci do tego potrzebny profesjonalny sprzęt foto i video. Cyfrowa Republika umożliwia klientom zarówno sprzedaż, jak i wynajem sprawdzonych urządzeń renomowanych marek.

Współpracując bezpośrednio z producentami Tangent Devides, Samyang, Tilta, Switronix i Blackmagic Design klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty. Wejdź na stronę sklepu internetowego i zapoznaj się z bogatą ofertą narzędzi niezbędnych do nagrywania i obróbki obrazu. Jeśli wśród oferowanych produktów nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, skontaktuj się z obsługą i złóż indywidualne zamówienie.

Korzystając z konwertera, można w łatwy sposób przekształcić sygnał obrazu wideo, odtwarzając go na urządzeniach wykorzystujących różne wejścia. Firma posiada w swoim asortymencie wiele modeli, wśród nich kompaktowe Blackmagic Converter, które można z powodzeniem przewieźć w torbie od laptopa. Jesteś zainteresowany zakupem? Zajrzyj na stronę i wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Data dodania: 2019-03-18

Opinie o firmie Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

ul. Grzybowska87

Warszawa

WIĘCEJ

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

ul. Trakt Brzeski58

Warszawa

WIĘCEJ

Macromedica Centrum Medyczne

ul. Jurija Gagarina26

Warszawa

WIĘCEJ