https://detoksalkoholowy.pl


Detoksykacja alkoholowa • http://detoksalkoholowy.pl

NIP
Adres Spławie 48
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61--31
Telefon 533 221 555

Detoksykacja alkoholowa • http://detoksalkoholowy.pl

Alkohol zostawia w organizmie człowieka mnóstwo toksyn i jednocześnie wypłukuje z niego wartościowe witaminy i minerały. Każdy alkoholik stopniowo wyniszcza swój organizm poprzez spożywanie regularnie różnych ilości alkoholu. Wystarczy regularne picie jednego piwa dziennie przez dłuższy czas, aby odczuć negatywne skutki tego nałogu. Dlatego nie wmawiaj sobie, że to tylko jeden drink po pracy. Jeśli pijesz go regularnie, to znaczy, że masz problem i zatruwasz swój organizm.
Nie oszukuj samego siebie i przyznaj się do nałogu, a później zgłoś do Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień AGNUS. Dzięki pomocy specjalistów, którzy tam pracują, odwyk przebiegnie skuteczniej i łatwiej. Po długim ciągu alkoholowym niezbędna będzie detoksykacja alkoholowa, którą należy przeprowadzić pod opieką lekarzy i psychologów, którzy będą mogli odpowiednio zareagować na bunt Twojego organizmu przeciwko odmawianiu mu substancji, od której jest uzależniony. Dlatego, zamiast próbować samemu przejść przez odwyk, odwiedź stronę detoksalkoholowy.pl i zgłoś się po profesjonalną pomoc do specjalistów w tej dziedzinie. Dzięki temu będziesz miał znacznie większe szanse na odniesienie sukcesu i zerwanie z nałogiem.

Data dodania: 2017-10-21

Opinie o firmie Detoks Alkoholowy


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Andrzej napisał:
Nie zdawałem sobie sprawy, że moje codziennie picie jest aż takim problemem. Nie zdawałem sobie sprawy, że jestem uzależniony. Serdecznie polecam ośrodek Agnus - bardzo skuteczne centrum leczenia uzależnień.
Ocena: 5

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Firmy w okolicy


NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Royal Shop

ul. Kopanina54

Poznań

WIĘCEJ

AR-FIZ

ul. Przybyszewskiego44A

Poznań

WIĘCEJ