https://ebordi.pl/


Taśma metalizowana

NIP 7773269274
Adres Poznańska 3
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023
Telefon 666 232 457

Taśma metalizowana

Oferta produktowa poznańskiej firmy EBORDI, producenta wysokiej jakości taśm specjalistycznych i różnych rodzajów materiałów pakowych, dedykowana jest branży logistycznej, firmom transportowym, handlowych, produkcyjnym, a także firmom działającym w branży budowlanej.

Asortyment firmy to m.in. różne rodzaje tanich, ale niezwykle wytrzymałych taśm pakowych oraz taśm specjalistycznych, takich jak taśma izolacyjna do przewodów elektrycznych, taśma naprawcza czy taśma metalizowana o podwyższonej wytrzymałości, przeznaczona do wykonywania różnego rodzaju prac montażowych i instalacyjnych. Dzięki metalizowanej powierzchni, taśmy tego typu wyróżniają się dużą wytrzymałością i wysoką odpornością na działanie wysokich i niskich temperatur. Z powodzeniem można wykorzystywać je do drobnych prac naprawczych i montażowych, również na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.

Data dodania: 2017-09-28

Opinie o firmie Ebordi s.c.


Dnia 2019-02-21 15:18:57 onondoure napisał:
Taśmy od Ebordi powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. W ich ofercie możemy wybierać wśród różnych taśm, np. w zależności od ich przeznaczenia. Dla mnie to przede wszystkim jakość produktu, która nie pociąga za sobą zbyt wysokiej ceny.
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Royal Shop

ul. Kopanina54

Poznań

WIĘCEJ

AR-FIZ

ul. Przybyszewskiego44A

Poznań

WIĘCEJ