https://macromedica.pl/


Okulista prywatnie • http://macromedica.pl/

NIP
Adres Jurija Gagarina 26
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-754
Telefon 22 841 06 79

Okulista prywatnie • http://macromedica.pl/

Problemy ze wzrokiem mogą dotknąć osoby w różnych wieku, również małe dzieci. W celu utrzymania lub poprawy kondycji narządu wzroku należy regularnie chodzić na wizyty do okulisty, który zapewni profesjonalną diagnostykę, a w razie potrzeby zastosuje odpowiednie leczenie. Szukając specjalisty w tej dziedzinie zapoznaj się z ofertą prywatnego okulisty w Warszawie przyjmującego w Centrum Medycznym Macromedica.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych pacjentów macromedica.pl oferuje kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób oczu, a także doboru odpowiednich do danej wady wzroku okularów oraz soczewek kontaktowych. Ponadto placówka medyczna posiada poradnie okulistyczną dla dzieci, w której pracują doświadczeni lekarze posiadający odpowiednie podejście do najmłodszych pacjentów.

Data dodania: 2017-09-19

Opinie o firmie Macromedica Centrum Medyczne


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Antonina Sikorska napisał:
Siedząc przy biurku 8-9 godzin dziennie [ taka praca ...] oczy bardzo mi się męczyły, a na wizytę na NFZ trzeba było długo czekać więc trzeba było wybrać się do okulisty prywatnie. Wybór padł na centrum medyczne Macromedica. i bardzo słusznie ...
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

ul. Grzybowska87

Warszawa

WIĘCEJ

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

ul. Trakt Brzeski58

Warszawa

WIĘCEJ

RISING STARS Adrianna Łojszczyk

ul. Obozowa60

Warszawa

WIĘCEJ