https://taniekosmetyki.co.uk/


Ziaja płyn do higieny intymnej

NIP
Adres Smithfield Road 50
Miejscowość Market Drayton
Kod pocztowy TF-9 1
Telefon 07933088792

Ziaja płyn do higieny intymnej

Jedną z cech wyróżniających polski sklep z kosmetykami działający w Wielkiej Brytanii, dostępny pod adresem taniekosmetyki.co.uk, jest starannie selekcjonowana oferta, obejmująca tylko polskie produkty. W dodatku są to propozycje najbardziej cenionych firm, zarówno obecnych na rynku od dawna, mogących pochwalić się długą tradycją, jak i nowo powstałych, niewielkich manufaktur.

Do tej pierwszej grupy należy marka Ziaja, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Wiele jej produktów, np. oliwkowy krem do twarzy czy linia z kozim mlekiem albo masłem kakaowym, ma już status kultowych. W drogerii można znaleźć wiele propozycji marki Ziaja: płyny do higieny intymnej, które myją, odświeżają i pielęgnują wrażliwe okolice, żele pod prysznic czy kremy do twarzy, do różnych potrzeb skóry. Wszystkie te produkty są dokładnie opisane, dzięki czemu łatwo można dokonać optymalnego wyboru.

Bogata oferta i przystępne ceny wszystkich artykułów zachęcają do składania większych zamówień. Firma zapewnia też szybką wysyłkę.

Data dodania: 2023-12-29

Opinie o firmie Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

ul.

WIĘCEJ

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

ul. Calle Isla Tabarca2

Alicante

WIĘCEJ

HityDiscoPolo

ul. --

-

WIĘCEJ