https://www.pharmaprofit.pl/


Witamina e - PharmaProfit sp. z o.o.

NIP 9462626141
Adres Łanowa 8 8
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-750
Telefon 516 633 159

Witamina e - PharmaProfit sp. z o.o.

Oferta platformy o zdrowiu i urodzie, prezentującej liczne środki pomagające o siebie zadbać, to między innymi leki dostępne bez recepty, a także suplementy diety. Te drugie to przede wszystkim preparaty witaminowe, po które sięga się po to, by uzupełnić w organizmie niedobory istotnych substancji. Do najczęściej wybieranych należą witaminy C i D, ale na stronie pharmaprofit.pl dostępna jest też między innymi witamina E, będąca jednym z silnych antyoksydantów.

Preparaty takie mają formę tabletek lub kapsułek, a także różną dawkę substancji. Istotne jest, by dobrać ją odpowiednio do swych potrzeb, najlepiej po konsultacji z lekarzem i wykonaniem badań krwi, bo zarówno niedobór wszelkich witamin, jak i ich nadmiar, mogą być dla organizmu szkodliwe.

Założyciele platformy zadbali o dokładne poinformowanie swoich odbiorców na temat oferowanych im środków, dlatego wszystkie produkty są precyzyjnie opisane. Na stronie można poznać wskazania i przeciwwskazania do ich stosowania czy sposób użytkowania.

Data dodania: 2023-10-12

Opinie o firmie PharmaProfit sp. z o.o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Yasumi Chełm

ul. Lwowska79a

Chełm

WIĘCEJ

Poradnia psychologiczna "Promień"

ul. Willowa65

Lublin

WIĘCEJ

MEK BUD

ul. Kodeńska69

Piszczac

WIĘCEJ