https://btlaesthetics.pl


Exilis elite

NIP
Adres Leonidasa 49
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-239
Telefon 226670276

Exilis elite

Firma opisana pod adresem btlaesthetics.pl zajmuje się sprzedażą sprzętu do gabinetów medycyny estetycznej, przeznaczonego do przeprowadzania różnego rodzaju zabiegów. Są to nowoczesne, mało inwazyjne procedury, w dodatku pozwalające na osiąganie efektów, jakie jeszcze niedawno temu nie były możliwe. Chodzi między innymi o widoczne odmładzanie skóry, ujędrnianie jej, a także redukcję tkanki tłuszczowej bez żadnego wysiłku ze strony osób poddających się danej metodzie.

W dodatku specjaliści firmy, doskonale znający sprzedawany sprzęt, mogą doradzić inwestorowi, co wybrać, by zapewnić swym klientom odpowiednie efekty albo za jakimi trendami w branży podążać aby nie zostać w tyle za konkurencją.

Jednym z chętniej wybieranych sprzętów jest EXILIS ELITE, gdyż pozwala na osiąganie niezwykle pożądanego celu, jakim jest ujędrnianie twarzy, czyli odmładzanie, oraz ciała, czyli odchudzanie i modelowanie sylwetki - wraz z redukcją tkanki podskórnej. Taki sprzęt zdecydowanie przyda się na wyposażeniu.

Data dodania: 2023-04-15

Opinie o firmie BTL Polska Sp.z o.o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

ul. Grzybowska87

Warszawa

WIĘCEJ

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

ul. Trakt Brzeski58

Warszawa

WIĘCEJ

Macromedica Centrum Medyczne

ul. Jurija Gagarina26

Warszawa

WIĘCEJ