https://bizuu.pl/


Bizuu Sp. z o.o. sp.k | Sukienki z bufiastymi rękawami

NIP 7831677097
Adres Piekary 12
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-823
Telefon +48 535 640 570

Bizuu Sp. z o.o. sp.k | Sukienki z bufiastymi rękawami

Projektanci marki BIZUU kochają sukienki i nic dziwnego, gdyż trudno o bardziej kobiecy strój, odpowiedni na wszelkie okazje i dający wiele możliwości. Produkty dostępne na stronie butiku są zatem bardzo zróżnicowane, dzięki czemu odpowiednie dla siebie propozycje mogą znaleźć panie o wszelkich preferencjach. Uwagą wielu z nich cieszą się na przykład sukienki z bufiastymi rękawami, doskonałe między innymi dla kobiet bardzo szczupłych, a także mających biodra szersze niż ramiona, gdyż pozwalają zrównoważyć proporcje sylwetki.

Stroje te to klasyczne propozycje podawane w odświeżonej formie, odpowiadające na wysokie oczekiwania, zarówno pod względem wyglądu, jak i materiału wykonania. Zadowolone będą nawet najbardziej wymagające osoby.

Oczywiście wybierać można też wśród różnych kolorów i wzorów. Nietrudno jednak zauważyć, że projektanci marki szczególnie upodobali sobie wzory kwiatowe. Faktycznie jest to jeden z jej flagowych motywów, jako że jest ponadczasowy, niezwykle kobiecy i po prostu piękny.

Data dodania: 2023-04-04

Opinie o firmie Bizuu Sp. z o.o. sp.k


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Royal Shop

ul. Kopanina54

Poznań

WIĘCEJ

AR-FIZ

ul. Przybyszewskiego44A

Poznań

WIĘCEJ