https://acporath.com


Unijny kodeks celny

NIP
Adres Świętojańska 43
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-391
Telefon 58 6888686

Unijny kodeks celny

Firma AC Porath Sp. z o.o., odpowiadając na dostrzeżone potrzeby rynkowe, prowadzi działalność, świadcząc wsparcie przedsiębiorcom zajmującym się importem i eksportem towarów, również z oraz do krajów spoza UE. Proponowane usługi to między innymi pomoc merytoryczno-prawa w przeprowadzaniu procesu celnego, bez względu na rodzaj i ilość transportowanych towarów.

Domeną kadry są również tematyczne szkolenia obejmujące zarówno kwestie związane z teorią, jak i praktykę funkcjonowania prawa celnego w Polsce i Europie. Zajęcia oparte są o aktualne prawodawstwo krajowe oraz o Unijny Kodeks Celny. Firma przyjmuje zapisy od osób działających na co dzień w branży logistycznej, w przedsiębiorstwach prywatnych i finansowanych z budżetu państwa.

Realizator jest w stanie podjąć się także przeprowadzenia audytu w imieniu klienta. Taka weryfikacja pozwala wykryć ewentualne nieprawidłowości, które mogłyby zostać zauważone podczas oficjalnej kontroli celnej. Usługi są płatne, a ich koszt ustalany indywidualnie.

Data dodania: 2022-11-21

Opinie o firmie AC Porath Sp. z o.o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

ul. Starowiejska58

Gdynia

WIĘCEJ

"MEDAMI" Teresa Derebecka

ul. Starowiejska45

Gdynia

WIĘCEJ

RANTA

ul. Kap. Leonida Teligi9

Gdynia

WIĘCEJ