https://www.stier.com.pl/


Paroprzepuszczalna taśma do okien | STIER S.C.

NIP
Adres Śląska 96
Miejscowość Gorzów Wielkopolski
Kod pocztowy 66-400
Telefon 664 152 722

Paroprzepuszczalna taśma do okien | STIER S.C.

Nowoczesne produkty uszczelniające i montażowe z oferty firmy Stier S.C. to gwarancja prawidłowego osadzenia okna lub drzwi w nowym budynku lub w budynku po remoncie. Na asortyment firmy składają się różne kategorie uszczelnień okiennych i fasadowych tj. taśma do okien paroprzepuszczalna, która izoluje od wilgoci pochodzącej z zewnątrz budynku, chroniąc jego wnętrze przed przedmuchami na styku rama okienna mur, a także przed rozwojem pleśni i grzybów na murze przy parapetach i ramach okiennych.

Na ofertę firmy składają się nie tylko nowoczesne uszczelniania okienne i fasadowe niemieckiej marki Hanno, ale także wiele innych produktów montażowych, w tym różnego rodzaju profile przeznaczone no instalacji tzw. ciepłych parapetów, czyli parapetów we właściwy sposób zaizolowanych termicznie oraz do instalacji okien w warstwie ocieplenia budynku.

Data dodania: 2017-09-27

Opinie o firmie STIER S.C.


Dnia 2019-03-18 13:55:36 bighen napisał:
Taśmy paroszczelne od Stier to dobrej jakości produkty dla budownictwa. Realizowałem już wiele inwestycji, w których zostały one użyte i myślę, że trudno by było mi znaleźć produkty o tak dobrych właściwościach.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Francepol Sp. z o.o.

ul. Zatorze9

Stary Kisielin

WIĘCEJ

KREATOR

ul. Żabikowska3B

Żary

WIĘCEJ

PROelectro MARCIN SZWALUK

ul. Pod Lasem1

Deszczno

WIĘCEJ