https://kamilamazurek.pl/


https://kamilamazurek.pl/ | Makijaż permanentny brwi wrocław cena

NIP
Adres Międzyleska 2-4
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-514
Telefon 575 900 888

https://kamilamazurek.pl/ | Makijaż permanentny brwi wrocław cena

Choć specjalistka w zakresie trwałego makijażu oferuje ozdabianie w ten sposób i podkreślanie różnych części twarzy, jej domeną jest makijaż permanentny brwi. We Wrocławiu w dobrej cenie można skorzystać z różnych metod takiego zabiegu, dobierając odpowiednią dla siebie, czy to pod względem wyglądu, czasu utrzymywania się efektu, czy kosztów. Podjęcie wyboru ułatwia nie tylko profesjonalna porada linergistki, ale też galeria zdjęć znajdująca się na jej stronie internetowej - pod adresem kamilamazurek.pl.

Warto przy tym wiedzieć, że usługi te cieszą się w mieście wielką popularnością, chcąc zatem zapisać się na zabieg, trzeba umówić się ze sporym wyprzedzeniem. Pamiętać o tym muszą zwłaszcza te osoby, które pragną upiększyć się w ten sposób przed czekającym je ważnym wydarzeniem, jak ślub.

Podkreślenie brwi dodaje twarzy więcej wyrazu i uroku niż można się spodziewać, może nawet wymodelować rysy i znacznie zmienić wygląd. Oczywiście efekty w każdym przypadku są fantastyczne, co udowadnia galeria.

Data dodania: 2022-07-24

Opinie o firmie Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


AB-rent

ul. Sycowska 13

Wrocław

WIĘCEJ

Football Freestyle Dawid Pajor

ul. ..

.

WIĘCEJ

Perfect Bust

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ