https://katowickisport.pl/


GKS Jastrzębie

NIP 7252304766
Adres
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy -
Telefon

GKS Jastrzębie

Kibice ze Śląska, poszukujący sprawdzonych wiadomości sportowych, w tym również szybko podawanych wyników rozgrywek na różnym poziomie, nie tylko pierwszoligowym, mogą skorzystać z portalu katowickisport.pl. Odpowiedzialna za jego prowadzenie kadra dokłada wszelkich starań, by dostarczać zawsze rzetelnie opracowane informacje z wiarygodnego źródła. 

Na serwisie często goszczą newsy na temat lokalnych, mogących pochwalić się wieloma sukcesami na arenie krajowej klubów piłkarskich, takich jak Zagłębie Sosnowiec czy też GKS Jastrzębie. Sporo wpisów dotyczy też rozgrywek hokejowych oraz siatkarskich. Taka różnorodność sprawia, że wśród publikacji każdy lokalny kibic znajdzie coś dla siebie.

Portal udostępnia również opcję wykupienia treści promocyjnych. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorcy z całego kraju, choć pierwszeństwo mają właściciele biznesów z Katowic i okolicznych miejscowości. Z uwagi na różne dostępne w danej chwili warianty współpracy szczegóły są każdorazowo ustalane indywidualnie.

Data dodania: 2022-08-13

Opinie o firmie Katowicki Sport


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

ul. Giewont16

Bielsko-Biała

WIĘCEJ

EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Fabryczna1

Kalety

WIĘCEJ

KDME Maciej Zaremba

ul. Podkępie4

Bestwina

WIĘCEJ