https://www.aleksandria-siedlce.pl


Hotele w siedlcach | http://aleksandria-siedlce.pl

NIP
Adres Artyleryjska 33
Miejscowość Siedlce
Kod pocztowy 08-110
Telefon 693427552

Hotele w siedlcach | http://aleksandria-siedlce.pl

Aby złożyć rezerwację w prezentowanym hotelu, wystarczy zajrzeć na stronę Aleksandria-siedlce.pl. W kolejnym etapie należy określić interesujący termin oraz wybrać rodzaj pokoju. System sam wskaże, czy dany lokal jest dostępny w tym okresie. W galerii hotelowej znaleźć można rzeczywiste zdjęcia apartamentów. W każdym znajduje się łazienka, wygodne łóżko, duży telewizor i lodówka. W niej nieco alkoholu dla tych, którzy lubią odprężyć się po ciężkim dniu pracy. 

Wszyscy, którzy sprawdzali hotele w Siedlcach, jednoznacznie ocenili usługi Aleksandrii za najlepsze. Klienci w jednym miejscu mogą wygodnie zamieszkać, przeprowadzić rozmowy handlowe i prezentację produktu, spotkać się ze swoimi pracownikami i kontrahentami, czy też w końcu zjeść wykwintne i smakowite dania w hotelowej restauracji. 

Hotel znajduje się na obrzeżach miasta, co gwarantuje dużą dawkę prywatności każdemu odwiedzającemu. Z dala od miejskiego zgiełku można w kilka chwil zapomnieć o kłopotach i trudach związanych z życiem zawodowym.

Data dodania: 2022-06-11

Opinie o firmie Hotel Aleksandria


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

ul. Grzybowska87

Warszawa

WIĘCEJ

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

ul. Trakt Brzeski58

Warszawa

WIĘCEJ

Macromedica Centrum Medyczne

ul. Jurija Gagarina26

Warszawa

WIĘCEJ