https://dawidpajor.com/


Atrakcje piłkarskie dla dzieci - Football Freestyle Dawid Pajor

NIP
Adres . .
Miejscowość .
Kod pocztowy .-
Telefon +48 732 683 997

Atrakcje piłkarskie dla dzieci - Football Freestyle Dawid Pajor

Freestyle football to stosunkowo młoda i mało znana w Polsce dyscyplina sportu, ale bardzo prężnie się rozwija. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się więcej na temat pokazów freestyle footballu, które są bardzo widowiskowe i świetnie nadają się na różnego typu eventy i imprezy masowe, to Dawid Pajor zaprasza na swoją stronę internetową dawidpajor.com. Znajdziesz tam bogatą ofertę pokazów i sztuczek piłkarskich, a przede wszystkim atrakcje piłkarskie dla dzieci, dla których warsztaty z tak doświadczonym football freestylerem, to prawdziwa frajda i niesamowite przeżycie.

Dzieci podczas warsztatów będą mogły nie tylko zobaczyć samego Dawida i jego triki piłkarskie, ale sami będą mogli spróbować swoich sił we freestyle footballu. Na uczestników czekają też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Takie warsztaty to dla dzieci nie tylko zabawa. Warto pamiętać, że kilka minut dziennie żonglerki piłką do nogi, poprawia u najmłodszych koordynację fizyczną i koordynację wzrokowo-ruchową.

Data dodania: 2018-06-10

Opinie o firmie Football Freestyle Dawid Pajor


Dnia 2018-10-17 15:54:43 Jan Marciniak napisał:
Mój syn bardzo zainteresował się football freestyle i ćwiczy ciągle przed domem. Dzięki Dawidowi uczy się jeszcze szybciej dzięki jego szkoleniu.
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


AB-rent

ul. Sycowska 13

Wrocław

WIĘCEJ

Perfect Bust

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

lgme.pl

ul. Piastowska31

Wrocław

WIĘCEJ