https://sklepbudowlanca.pl/


Narzędzia malarskie

NIP
Adres Torowa 16c
Miejscowość Skawina
Kod pocztowy 32-050
Telefon 790 260 407

Narzędzia malarskie

Planując prace malarskie warto zaopatrzyć się w dobry sprzęt, w tym różnego rodzaju wałki dostępne na Sklepbudowlanca.pl. Kupujący mają do wyboru produkty wykonane z poliamidu lub pianki. Narzędzia malarskie mają różne kształty i rozmiary, a co się z tym wiąże, także ceny. 

Dokonując zakupów nie można zapomnieć o kuwecie niezbędnej podczas malowania. Dzięki niej wykonujący prace może być mobilny w danym pomieszczeniu, a dozowanie odpowiedniej ilości farby nie jest już problemem. Podobnie jak w przypadku wałków, również i tutaj w ofercie znalazły się przedmioty o różnych rozmiarach. 

Sklep oferuje wiele materiałów zabezpieczających prace malarskie. Są to różnego rodzaju folie oraz taśmy. Zakłada się je bardzo łatwo na ścianach, sufitach i podłogach. Po ściągnięciu nie pozostawiają żadnych śladów. Przeglądając asortyment malarski, warto spojrzeć także na różnego rodzaju elektronarzędzia, których w ofercie jest bardzo dużo. Z pewnością pomogą one przy wielu pracach instalacyjnych i remontowych. 

Data dodania: 2021-10-17

Opinie o firmie BUD-MIX


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


AGTOM s. z o.o.

ul. Władysława Jagiełły6

Kraków

WIĘCEJ

Stachurski Przeprowadzki

ul. Łużycka57

Kraków

WIĘCEJ

Kabiny dla Palaczy

ul. Dębowa8

Mogilany

WIĘCEJ