http://www.buduj-z-drewna.com/


Dom z Duszą z Krakowa - Drewniane drzwi

NIP 7352298918
Adres Odrowąż Podhalański 157
Miejscowość Odrowąż
Kod pocztowy 34-408
Telefon 18 275 8365

Dom z Duszą z Krakowa - Drewniane drzwi

Nie ma nic dziwnego w tym, że Polacy chcą mieszkać wygodnie, a jednocześnie nie wydawać na budowany dom fortuny. Niestety nie zawsze udaje się połączyć te dwie rzeczy. Warto zatem skorzystać z potencjału oferowanego przez firmę Dom z Duszą. Można tam znaleźć doskonałe gotowe projekty domów wykonanych z drewna, których tempo budowy jest nadzwyczaj szybkie, a ogólna jakość i komfort życia po prostu optymalne. Rozwiązania w tym zakresie są dostępne – trzeba jedynie skontaktować się z polecaną pracownią.

Co ważne, asortyment nie jest związany wyłącznie z domami oraz ich projektami. Godne rekomendacji są również solidne drewniane drzwi w Krakowie – można je nabyć, płacąc za nie stosunkowo niewielkie pieniądze. Świetnie pasują one do domów czy mieszkań, w których jest wiele akcentów związanych z drewnem, ale również do innych koncepcji architektonicznych oraz aranżacyjnych. Wybór jak zawsze należy do klientów.

Data dodania: 2018-04-14

Opinie o firmie Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Dnia 2019-04-09 15:34:06 toosp napisał:
Firma Dom z Duszą to nie tylko oferta stolarki okiennej w wysokiej jakości, ale również kompleksowa budowa domów z drewna - od projektu po wykonanie - rzetelnie i terminie. Współpracę z nimi zaliczam do udanych - właściwi ludzie na właściwym miejscu.
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


AGTOM s. z o.o.

ul. Władysława Jagiełły6

Kraków

WIĘCEJ

Stachurski Przeprowadzki

ul. Łużycka57

Kraków

WIĘCEJ

Kabiny dla Palaczy

ul. Dębowa8

Mogilany

WIĘCEJ