https://www.lanwar.com.pl


Dozownik hotelowy - Lanwar

NIP
Adres Cmentarna 22
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-176
Telefon 61 868 51 33

Dozownik hotelowy - Lanwar

Codzienna higiena, jak choćby mycie rąk, wymaga stosowania odpowiednich kosmetyków. Aby ułatwić ich dozowanie, warto zaopatrzyć się w funkcjonalne oraz estetyczne dozowniki. Asortyment tego typu można znaleźć na stronie internetowej lanwar.com.pl.

Oferta obejmuje produkty o różnych parametrach i kolorystyce. Mogą służyć jako dozownik hotelowy lub tradycyjny podajnik do mydła w domu czy pracy. Szeroki wybór wzorów podajników pozwala na łatwe dopasowanie ich do wystroju łazienki lub innego pomieszczenia, gdzie mogą stanowić o jego dodatkowej estetyce.

Wygodna w użyciu pompka umożliwia dokładne odmierzenie kosmetyku myjącego oraz ułatwia zachowanie czystości otoczenia, gdyż mydło pada wprost na dłoń, nie rozchlapuje się i nie brudzi innych powierzchni.

Tego typu funkcjonalność proponowanego asortymentu zyskała uznanie wielu klientów, zadowolonych z dokonania zamówienia. Dozowniki świetnie sprawdzą się także jako sposób na przechowywanie szamponów, odżywek, płynów do kąpieli, balsamów czy żeli pod prysznic. Wygodna forma złożenia zamówienia online ułatwia skorzystanie z oferty.

 

Data dodania: 2020-07-17

Opinie o firmie Lanwar


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Royal Shop

ul. Kopanina54

Poznań

WIĘCEJ

AR-FIZ

ul. Przybyszewskiego44A

Poznań

WIĘCEJ